Takiego biegu na Pomorzu, a może nawet w Polsce, jeszcze nie było!

Tym razem 23 sierpnia odbędzie się już trzecia edycja Biegu Farmera. Dystans biegu to mniej więcej 7,5 km. Dlaczego trasę wyliczamy na mniej więcej? Ponieważ będziemy biegali po drogach leśnych i polach, a tutaj dokładna odległość ma znaczenie drugorzędne. W końcu celem tego biegu jest pokazanie uczestnikom piękna wsi, przybliżenia kultury wiejskiej oraz zaznajomienie z zasadami zrównoważonego rolnictwa.

No i widoki będą niesamowite, czego nie pokażą w pełni żadne zdjęcia, trzeba przyjechać i kropka!

Bieg będzie wyjątkowy także dzięki atrakcjom. Marzyliście w dzieciństwie o tunelach i labiryntach? W końcu mogą się spełnić – zawodnicy będą biegli w labiryncie w polu kukurydzy, a w kilku punktach na trasie pojawią się farmerskie przeszkody do pokonania.  Tegoroczny bieg będzie towarzyszył triathlonowi. Nie zabraknie tez atrakcji dla dzieci, czyli krótko mówiąc każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ten rodzinny weekend w Przechlewie.

Zapisy na Bieg Farmera znajdziesz na platformie SlotMarket. Pamiętajcie, 23 sierpnia 2019 wszystkie drogi prowadzą do Przechlewa. Zabierz najbliższych i przyjedź na Bieg Farmera.

Bieg farmera