5 grudnia 2017

BIEG FARMERA 2017 BIEG FARMERA 2017 pełen słońca i uśmiechów!Znajdź siebie na naszym filmie i postaraj się znaleźć na kolejnym :)Już teraz zapraszamy na 2 edycję Biegu Farmera w Przechlewie, który odbędzie się 15 września 2018.Szykujemy kolejną świetną imprezę biegową. Nie może Ciebie zabraknąć! Opublikowany przez Bieg Farmera na 5 grudnia 2017

2 października 2017

Piękna pogoda, rywalizacja na trasie z przeszkodami na dwóch dystansach, rodzinne atrakcje i dobre, zdrowe jedzenie. A do tego cel charytatywny. Tak krótko można opisać Bieg Farmera, który po raz pierwszy odbył się w Przechlewie. Był także nieoczekiwany specjalny gość, ale po kolei. Przechlewo to wieś położona w województwie pomorskim, nieopodal Człuchowa. W błędzie jest… Read more »

12 września 2017

Drodzy Uczestnicy, matka natura nie jest ostatnio łaskawa dla naszego regionu. Sierpniowe nawałnice w połączeniu z dużą ilością opadów oraz inne naturalne czynniki wymusiły na nas zmiany w stosunku do wyznaczonej pierwotnie trasy Biegu Farmera. Poziom rzeki Brdy po ulewnych deszczach jest na tyle wysoki, że ze względu na Wasze bezpieczeństwo musimy zrezygnować z przeprawy… Read more »

12 września 2017

Bieg Farmera charytatywnie dla poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy W związku z ostatnimi kataklizmami, które nawiedziły Pomorze w połowie sierpnia 2017 roku, organizatorzy Biegu Farmera postanowili zmienić cel charytatywny biegu. W obliczu tragedii miejscowości w okolicach Chojnic trudno nie reagować na nieszczęście, które ich spotkało. – Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim… Read more »

18 maja 2017

Takiego biegu w Polsce jeszcze nie było. Dwa dystanse do wyboru już podczas rywalizacji. Trasa poprowadzona przez pole kukurydzy, a tam labirynt oraz inne urozmaicenia. Piknik rodzinny, a na nim zdrowe i dobre jedzenie.